Nowy Peugeot 208

Nowy Peugeot 208

Zwracająca uwagę sportowa sylwetka świadczy o młodzieńczym charakterze nowego PEUGEOT 208. We wnętrzu zobaczymy nową generację PEUGEOT i-Cockpit® 3D. Ten mały miejski samochód daje możliwość wyboru silnika benzynowego, wysokoprężnego lub elektrycznego.

STYLISTYKA

ATLETYCZNY I ZMYSŁOWY DESIGN

Nowy PEUGEOT 208 ma silną osobowość, którą widać na pierwszy rzut oka. Niskie nadwozie z długą maską o zmysłowych kształtach świadczy o uwodzicielskim sportowym charakterze. Żywe i oryginalne kolory lakieru sprawiają, że nowy PEUGEOT 208 nie przejedzie niezauważony! Dach w kolorze Black Diamond*, nadkola i obramowania szyb w błyszczącym czarnym kolorze** oraz diamentowane felgi z nakładkami*** podkreślają zdecydowany charakter auta.

* - w standardzie, w opcji lub niedostępne, w zależności od wersji, ** - dostęne w standardzie w wersjach GT Line i GT, *** - dostęne w standardzie w wersjach GT Line i GT. 

MIEJSCE KIEROWCY
NEXTGEN TECHNOLOGY

W kabinie zobacz nową edycję PEUGEOT i-COCKPIT® 3D* najnowszej generacji. Poczuj, jak dynamiczna i intuicyjna może być jazda dzięki kompaktowej, wielofunkcyjnej  kierownicy**, panelowi cyfrowych zegarów 3D z możliwością konfiguracji***, dużemu ekranowi dotykowemu 10” HD**** i 7 przełącznikom typu toggle switch*****. Wykreuj niepowtarzalny klimat we wnętrzu dzięki 8 kolorom diod LED RGB******, by wnętrze było jeszcze bardziej nowoczesne.

*-**** - dostępne w standardzie lub niedostępne w zależności od wersji, ***** - przełączniki impulsowe typu lotniczgo, ****** - dostępne w standardzie lub niedostępne w zależności od wersji

SILNIKI
POWER OF CHOICE

Nowa, wydajna platforma modułowa

Nowy miejski samochód PEUGEOT 208 powstał na bazie nowej modułowej platformy CMP*/eCMP**, przystosowanej do różnych rodzajów napędu, która umożliwia klientom wybór silnika spalinowego (benzynowego, wysokoprężnego) lub elektrycznego, bez żadnych kompromisów.

Nowa platforma zapewnia doskonałe osiągi i parametry użytkowe. Wzorcowe trzymanie się drogi, zmniejszona masa, zwrotność, komfort akustyczny i termiczny to tylko niektóre z atutów, które zapewnią Ci pełną radość z jazdy.

* - Common Modular Platform: Wspólna modułowa platforma, ** - Efficient Modular Platform: Wydajna modułowa platforma

 

TECHNOLOGIE
BEZPIECZEŃSTWO I SYSTEMY WSPOMAGANIA PROWADZENIA

W nowym miejskim samochodzie PEUGEOT 208 masz do dyspozycji wielu inteligentnych asystentów, co podnosi bezpieczeństwo  prowadzenia* oraz wykonywania manewrów** i ułatwia kierowcy codzienną eksploatację.

* - w standardzie, w opcji lub niedostępne, w zależności od wersji, ** - w standardzie, w opcji lub niedostępne, w zależności od wersji,

 

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Poznaj naszą ofertę - kliknij 

Zadzwoń:  (32) 252 50 78

Napisz: serwis@autodealer.pl

Odwiedź nasz salon:

Peugeot Autodealer Katowice 

ul. Bocheńskiego 100, 40-816 Katowice

Sprawdź ofertę finansowania Peugeot

Peugeot Auto dealer Katowice - Grupa Pietrzak

 • place
  Bocheńskiego 100
  40-816 Katowice
 • call

  tel. (32) 252 50 70
  fax: (32) 252 39 36

 • schedule

  pn.-pt: 9:00-18:00
  sob: 9:00-14:00

 • perm_identity

  Aneta Skowron - Dyrektor Handlowy
  aneta.skowron@grupapietrzak.pl

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem