NOWY SUV PEUGEOT 2008

NOWY SUV PEUGEOT 2008

Odkryj nowy PEUGEOT 2008, kompaktowy i wszechstronny SUV o porywającej stylistyce nadwozia, który oferuje niezwykłe doznania z jazdy dzięki innowacyjnemu PEUGEOT i-Cockpit® 3D, zaawansowanym technologiom klasy premium i ofercie mocnych silników o doskonałej efektywności energetycznej, obejmującej jednostki spalinowe i silnik elektryczny

DESIGN

Porywający SUV

Atletyczna sylwetka nowego SUV-a PEUGEOT o płynnej linii i wysokim prześwicie pozwala domyślać się obszernego wnętrza i potęgi ujarzmionej mocy. Z profilu SUV ma prężne, wyprofilowane kształty, które ściśle okalają wewnętrzną konstrukcję nadwozia i składają się na pełną werwy, ostrą stylistykę samochodu. Wyrazisty przód, charakterystyczny i wyróżniający się układ świateł, lekkie, 18-calowe obręcze kół z aerodynamicznymi wstawkami*, pozioma maska, czarne lśniące uszczelki na dole szyb** i dach w kolorze Czarny Diamond*** podkreślają osobowość modelu, która kojarzy się ze sportową skutecznością.

* w wyposażeniu standardowym, w opcji lub niedostępne w zależnie od wersji

** w wyposażeniu standardowym, w opcji lub niedostępne w zależnie od wersji

*** w wyposażeniu standardowym, w opcji lub niedostępne w zależnie od wersji

 x

MIEJSCE KIEROWCY

Wzbogacone doświadczenie z jazdy

Za sterami intuicyjnego w obsłudze PEUGEOT i-Cockpit® 3D* z kompaktową kierownicą, pojemnościowym ekranem dotykowym 10’’ HD** i wyświetlaczem zegarów 3D w polu widzenia drogi z możliwością personalizacji ustawień*** czeka cię zupełnie nowe doświadczenie. System jest wyposażony w funkcję uruchamiania silnika w trybie hands free oraz blokowania i odblokowywania zamków bez wyjmowania kluczyka z kieszeni. Wystarczy zbliżyć się lub oddalić od samochodu****. Możesz również spersonalizować każdą podróż, wybierając jeden z dostępnych trybów jazdy*****. W nowym SUV-ie PEUGEOT e-2008, możesz cieszyć się zaletami PEUGEOT i-Cockpit® 3D z funkcjami przeznaczonymi dla samochodu z napędem elektrycznym. Zoptymalizuj zasięg samochodu dzięki hamowaniu z odzyskiwaniem energii****** oraz wyświetlanym w czasie rzeczywistym informacjom dotyczącym działania układu przeniesienia napędu.

*-***dostępne w standardzie lub niedostępne w zależności od wersji.

**** System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania pojazdu (ADML). W wyposażeniu standardowym, w opcji lub niedostępne w zależnie od wersji.

***** Sport, Nomral, Eco 

****** Funkcja Breake umożliwia wyhamowanie samochodu bez naciskania na pedał hamulca. Wystarczy pociągnać do tyłu dźwignię zmiany biegów. Hamowanie silnikiem umożliwia odzyskiwanie energii i ładowanie akumulatura. 


1. SKRÓCONY CZAS REAKCJI           

2. SUV ZAPEWNIAJĄCY PEŁNĄ ŁĄCZNOŚĆ Z OTOCZENIEM       

3. HI-FI FOCAL® - CZYSTY 

 

SILNIKI

Ekscytujący wybór

Możesz wybrać silnik, który ci najbardziej odpowiada: 

 • Silnik elektryczny - zapewnij sobie swobodę jazdy tam, gdzie chcesz, łącznie z możliwością wjazdu do stref ograniczonego ruchu.
 • Silniki spalinowe - wybierz jeden spośród wydajnych i efektywnych energetycznie silników Euro 6*, benzynowych lub wysokoprężnych i wyposażonych w funkcję Stop&Start**.

* Nowa norma emisji spalin EURO 6 (EURO 6d-TEMP-EVAP-ISC), która obowiązuje od 6 września 2019 roku 

** System automatycznego zatrzymywania i ponownego uruchamiania silnika pozwala zaoszczędzić paliwo i zmniejsza zanieczyszczenie środowiska. 

 

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

SUV najnowszej generacji

Nowy SUV PEUGEOT 2008 jest wyposażony w wiele zaawansowanych technologii pokładowych* i systemów wspomagania prowadzenia** najnowszej generacji. Zwiększają one poziom twojego bezpieczeństwa podczas manewrowania i umożliwiają szybszą ocenę sytuacji oraz reagowanie z większym wyprzedzeniem na to, co dzieje się na drodze.

* w wyposażeniu standardowym, w opcji lub niedostępne w zależnie od wersji.

** w wyposażeniu standardowym, w opcji lub niedostępne w zależnie od wersji.

 

CENNIK - KLIKNIJ

KATALOG - KLIKNIJ

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Zadzwoń:  (32) 252 50 78

Napisz: serwis@autodealer.pl

Odwiedź nasz salon:

Peugeot Autodealer Katowice 

ul. Bocheńskiego 100, 40-816 Katowice

Sprawdź, ofertę finansowania Peugeot

Peugeot Auto dealer Katowice - Grupa Pietrzak

 • place
  Bocheńskiego 100
  40-816 Katowice
 • call

  tel. (32) 252 50 70
  fax: (32) 252 39 36

 • schedule

  pn.-pt: 9:00-18:00
  sob: 9:00-14:00

 • perm_identity

  Aneta Skowron - Dyrektor Handlowy
  aneta.skowron@grupapietrzak.pl

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem